Αντλία Marco UP3/E-BR - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027050
Τιμή hellenicblue
420,27 €
Προτ. Λιανική
435,83 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V της Ιταλικής εταιρείας Marco,με ηλεκτρονικό πίνακα ελέγχου για την μεταφορά καυσίμου diesel και λαδιού. Αποτελείται από γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο, βαλβίδα ελέγχου από NBR,ο σκελετός και οι σύνδεσμοι της είναι από επινικελωμένο ορείχαλκο, ο άξονας είναι κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι, το κάλυμμα είναι κατασκευασμένο από FKM και τα O-rings από NBR. Τα ελικοειδή γρανάζια από μπρούντζο εγγυώνται σταθερή πίεση, λιγότερο θόρυβο και μπορούν να λειτουργήσουν χωρίς υγρό. Η αντλία παρέχεται επίσης με δυνατότητα λειτουργίας σε κατάσταση "High Speed" για την μεταφορά καυσίμου diesel, ενώ ο πίνακας ελέγχου SCS επιτρέπει την εναλλαγή σε κατάσταση "Low Speed" για την μεταφορά λαδιού και ιξώδων υγρών. IP67
Model: 16471015
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 / 3 A |
| Πίεση (psi) | 36 |