Αντλία Marco UP3 - CK - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026949
Τιμή hellenicblue
267,03 €
Προτ. Λιανική
276,91 €
Η αντλία αυτόματης πλήρωσης UP3-CK από την Ιταλική εταιρεία Marco διαθέτει γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο ενώ είναι κατάλληλη για την μεταφορά καυσίμου diesel. Το μοντέλο αυτό διαθέτει νέα θήκη με χερούλι για περισσότερη προστασία και ευκολότερη μεταφορά της αντλίας. Πάνω της φέρει επίσης διακόπτη On/Off, καλώδιο με ενσωματωμένη ασφάλεια και κροκοδειλάκια.
Model: 16400612
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 10 mm ( 3/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 29 |