Αντλία Marco UP3/A - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027026
Τιμή hellenicblue
239,16 €
Προτ. Λιανική
248,01 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco. Η αντλία αποτελείται από ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE, φίλτρο, διακόπτη πίεσης και βαλβίδα ελέγχου. Ο σκελετός της αντλίας είναι από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας από ανοξείδωτο ατσάλι. IP44
Model: 16460012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 36 |