Αντλία Marco UP2-E - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027038
Τιμή hellenicblue
185,75 €
Προτ. Λιανική
192,63 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE. Συμπεριλαμβάνεται βαλβίδα ελέγχου και ηλεκτρονικός πίνακας ελέγχου. Αποτελείται από μπρούτζινο επινικελωμένο σκελετό και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Η αντλία χρησιμοποιείται κυρίως σε συστήματα παροχήε νερού και ντουζ επάνω σε σκάφη, φουσκωτά και ιστιοπλοϊκά. IP67
Model: 16466015
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 mm (15/32'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 3 / 1.5 A |
| Πίεση (psi) | 29 |