Αντλία Marco UP2 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026987
Τιμή hellenicblue
139,32 €
Προτ. Λιανική
144,47 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V της Ιταλικής εταιρείας Marco. Η αντλία είναι μικρών διαστάσεων με γρανάζια κατασκετασμένα από μπρούντζο, κατάλληλη για την μεταφορά υγρών. Ο σκελετός της είναι από επινικελωμένο σκελετό και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιείται κυρίως για την μεταφορά καυσίμου diesel και αντιψυκτικού υγρού. IP67
Model: 16420013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 mm (15/32'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 1.5 A |
| Πίεση (psi) | 21 |