Αντλία Marco UP14/E-BR - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027055
Τιμή hellenicblue
1.000,73 €
Προτ. Λιανική
1.037,80 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με βαλβίδα ελέγχου και ηλεκτρονικό πίνακα ελέγχου. Διαθέτει μπρούτζινο επινικελωμένο σκελετό και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Διαθέτει γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούτζο, βαλβίδα ελέγχου NBR, σκελετό και συνδέσεις από επινικελωμένο ορείχαλκο και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Τα ελικοειδή γρανάζια από μπρούτζο εγγυώνται συνεχή πίεση, λιγότερο θόρυβο και την ικανότητα η αντλία να λειτουργεί χωρίς υγρό. Η αντλία είναι εφοδιασμένη με λειτουργία "High Speed" για την μεταφορά καυσίμου diesel, ενώ ο ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου SCS επιτρέπει την εναλλαγή σε κατάσταση "Low Speed" για την μεταφορά λαδιού και ιξώδων υγρών. IP67
Model: 16476015
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm ( 3/4'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 46 L/min |
| Amps | 16 / 8 A |
| Πίεση (psi) | 36 |