Αντλία Marco UP14 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027016
Τιμή hellenicblue
510,83 €
Προτ. Λιανική
529,74 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco, μικρών διαστάσεων με γρανάζια από μπρούντζο για την μεταφορά υγρών όπως νερό και καύσιμο diesel με την προϋπόθεση να έχει ως ελάχιστο σημείο ανάφλεξης τους 38°C. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Χρησιμοποιείται κυρίως για την μεταφορά καυσίμου diesel και αντιψυκτικού υγρού. IP67
Model: 16450012
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 46 L/min |
| Amps | 16 A |
| Πίεση (psi) | 29 |