Αντλία Marco UP12-PV - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026998
Τιμή hellenicblue
385,43 €
Προτ. Λιανική
399,71 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V της Ιταλικής εταιρείας Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE και ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου. Ο σκελετός και οι συνδέσεις είναι κατασκευασμένα από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Βασική χρήση της αντλίας είναι η αποστράγγιση της σεντίνας. IP67
Model: 16430413
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 36 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 29 |