Αντλία Marco UP12-P - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026995
Τιμή hellenicblue
364,54 €
Προτ. Λιανική
378,04 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V της Ιταλικής εταιρείας Marco, με γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE και φίλτρο. Ο σκελετός είναι από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας είναι από ανοξείδωτο ατσάλι. Βασική χρήση της αντλίας είναι η αποστράγγιση της σεντίνας και η μεταφορά νερού. IP67
Model: 16430212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 36 L/min |
| Amps | 14 A |
| Πίεση (psi) | 29 |