Αντλία Marco UP12-OIL - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027000
Τιμή hellenicblue
383,11 €
Προτ. Λιανική
397,30 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V από την Ιταλική εταιρεία Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο για την μεταφορά λιπαντικών λαδιών και υγρών με υψηλό ιξώδες. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Η αντλία αυτή είναι κατάλληλη για εργασίες όπως η αποστράγγιση του λαδιού από τον κινητήρα και η λίπανση αυτού. IP67
Model: 16432013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 15 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 43 |