Αντλία Marco UP12-LO - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027001
Τιμή hellenicblue
385,43 €
Προτ. Λιανική
399,71 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12V από την Ιταλική εταιρεία Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο για την μεταφορά λιπαντικών λαδιών και υγρών με υψηλό ιξώδες. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Είναι κατάλληλη για εργασίες όπως η αποστράγγιση του λαδιού από τον κινητήρα και η λίπανση αυτού. IP67
Model: 16432212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Λαδιού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 22 L/min |
| Amps | 19 A |
| Πίεση (psi) | 43 |