Αντλία Marco UP12/E-LO - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027046
Τιμή hellenicblue
678,00 €
Προτ. Λιανική
703,11 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE. Διαθέτει ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου και ηλεκτρονικό πίνακα ελέγχου. Διαθέτει μπρούτζινο επινικελωμένο σκελετό και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Ιδανική για μεταφορά υγρών με υψυλό ιξώδες. Εκτός από χρήση με νερό η αντλία ενδείκνυται να λειτουργήσει και με πετρέλαιο υπό την συνθήκη να έχει ελάχιστο σημείο ανάφλεξης τους 38°C αλλά και σε λάδι με μέγιστη θερμοκρασία τους 85°C. IP67
Model: 16468715
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 14 / 7 A |
| Πίεση (psi) | 43 |