Αντλία Marco UP12/E - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027042
Τιμή hellenicblue
759,27 €
Προτ. Λιανική
787,38 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE. Διαθέτει ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου και ηλεκτρονικό πίνακα ελέγχου. Διαθέτει μπρούτζινο επινικελωμένο σκελετό και άξονα από ανοξείδωτο ατσάλι. Ιδανική για εφαρμογές σε συστήματα παροχής νερού.
Model: 16468115
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 36 L/min |
| Amps | 14 / 7 A |
| Πίεση (psi) | 50 |