Αντλία Marco UP12/A-V5 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027043
Τιμή hellenicblue
666,39 €
Προτ. Λιανική
691,07 €
Σύστημα παροχής νερού της Ιταλικής εταιρείας Marco, με αεροκόδωνα.Προστατεύεται από μία ενσωματωμένη ασφάλεια. Η αντλία μπορεί να τροφοδοτήσει έως και 5 βρύσες ταυτόχρονα και είναι κατάλληλη για σκάφη έως 60 πόδια. Είναι ιδιαίτερα μικρή σε όγκο και εύκολο να εγκατασταθεί στο χώρο του μηχανοστασίου. IP44
Model: 16468213
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 36 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 36 psi |