Αντλία Marco UP12/A - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027041
Τιμή hellenicblue
527,07 €
Προτ. Λιανική
546,59 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης της Ιταλικής εταιρείας Marco, με ελικοειδή γρανάζια κατασκευασμένα από PTFE, φίλτρο, διακόπτη πίεσης, βαλβίδα ελέγχου για να χρησιμοποιείται σαν αυτόματη αντλία σε συστήματα παροχής νερού πάνω σε σκάφη, τροχόσπιτα κλπ. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. IP44
Model: 16468013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 16 mm ( 5/8'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 36 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | 36 |