Αντλία Marco UP10-HD - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027012
Τιμή hellenicblue
434,19 €
Προτ. Λιανική
450,28 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης από την Ιταλική εταιρεία Marco κατάλληλη για την μεταφορά υγρών με υψηλή πίεση. Διαθέτει επινικελωμένο σώμα από ορείχαλκο. IP67
Model: 16440512
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 18 L/min |
| Amps | 11 A |
| Πίεση (psi) | 101 |