Αντλία Marco UP10/E-BR - 12/24V
Κωδικός προϊόντος
1027053
Τιμή hellenicblue
617,63 €
Προτ. Λιανική
640,50 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 12/24V από την Ιταλική εταιρεία Marco με συνεχή έλεγχο πίεσης για την μεταφορά καυσίμου diesel και λαδιού μέσω του πίνακα ελέγχου.Το diesel θα πρέπει να έχει ως ελάχιστο σημείο ανάφλεξης τους 38°C και το λάδι θα πρέπει να έχει μέγιστη θερμοκρασία τους 85°C. Διαθέτει γρανάζια από μπρούτζο, βαλβίδα ελέγχου NBR, σκελετό και συνδέσεις από επινικελωμένο ορείχαλκο και άξονα απο ανοξείδωτο ατσάλι. Τα ελικοειδή γρανάζια από μπρούτζο εγγυώνται συνεχή πίεση, λιγότερο θόρυβο την ικανότητα η αντλία να λειτουργήσει χωρίς υγρό. Η αντλία είναι εφοδιασμένη με λειτουργεία "High Speed" για την μεταφορά καυσίμου diesel, ενώ ο ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου SCS επιτρέπει την εναλλαγή σε κατάσταση "Low Speed" για την μεταφορά λαδιού και ιξώδους υγρών. IP67
Model: 16474015
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 18 L/min |
| Amps | 11 / 5.5 A |
| Πίεση (psi) | 87 |