Αντλία Marco UP10 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1027004
Τιμή hellenicblue
362,22 €
Προτ. Λιανική
375,63 €
Αντλία αυτόματης πλήρωσης 24V της Ιταλικής εταιρείας Marco, μικρών διαστάσεων με γρανάζια κατασκευασμένα από μπρούντζο για την μεταφορά υγρών. Ο σκελετός της αντλίας είναι κατασκευασμένος από επινικελωμένο ορείχαλκο και ο άξονας της από ανοξείδωτο ατσάλι. Βασική χρήση της αντλίας είναι η μεταφορά καυσίμου diesel και αντιψυκτικού υγρού.
Model: 16440013
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 18 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | 101 |