Ηλεκτρική αντλία Marco UP2 12V
Κωδικός προϊόντος
1001306
Τιμή hellenicblue
128,76 €
Προτ. Λιανική
165,08 €
Ηλεκτρική αντλία μικρών διαστάσεων με ορειχάλκινα γρανάζια για μεταφορά πετρελαίου,παχύρρευστων υγρών και λιπαντικών.
- Ροή: 9.8 Lt/m
- Τροφοδοσία: 12V/5A
- Σύνδεση: 12mm
- Πίεση: 21.8psi
- Ανύψωση: 1.5m
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Marco |
|---|---|
| Διάμετρος | 12mm |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Καυσίμου |
| Ανύψωση | 1,5 m |
| Ροή Εξόδου | 10 lt/min |
| Amps | 5A |
| Πίεση (psi) | 21,8psi |