Αντλία Johnson CM30P7-1, D20 - 24V
Κωδικός προϊόντος
1028515
Τιμή hellenicblue
203,57 €
Προτ. Λιανική
211,11 €
Μια σειρά από αντλίες μικρές σε όγκο αλλά μεγάλες δυνατότητες είναι τα μοντέλα CM10P7-1 και CM30P7-1 τα οποία συνδυάζουν υψηλές ταχύτητες ροής με πολύ χαμηλή κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος, καθιστώντας τα ιδανικά για κυκλοφορία νερού σε δεξαμενές δολώματος, συστήματα θέρμανσης και ψύξης. Σχεδιασμένο για συνεχή λειτουργία με μίγμα νερού / γλυκόλης (μέγιστη γλυκόλη 60%), γλυκό ή αλμυρό νερό. Θερμοκρασία υγρού: Ελάχιστο -40F (-40C), Μέγιστο + 212F (+ 100 ° C).
Model:10-24504-04
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (¾”) |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Γενικής Χρήσης |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 26 L/min |
| Amps | 1.1 A |
| Πίεση (psi) | 36 , 2.5 Bar |