Αντλία Johnson CM90P7-1 BL , D20 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1028518
Τιμή hellenicblue
1.128,58 €
Προτ. Λιανική
1.297,22 €
Η αντλία κυκλοφορητης CM90 BL υψηλής απόδοσης είναι σχεδιασμένη για ιδιαίτερα μεγάλη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με αντλίες που διαθέτουν μοτέρ τύπου brush. Η αντλία είναι ηλεκτρονικά ελεγχόμενη και εξοπλισμένη με μοτέρ τύπου brushless το οποίο διαθέτει λιγότερα κινητά μέρη. Η CM90 BL είναι κατασκευασμένη πρωταρχικά για να λειτουργεί ως κυκλοφορητής σε συστήματα θέρμανσης ή ψύξης με νερό, γλυκόλη ή μείγμα αυτών.
Χαρακτηριστικά:
- Brushless Μοτέρ σε κέλυφος IP67
- Ιδανική για υγρά με θερμοκρασίες -40°C έως +100°C
- Ικανότητα λειτουργίας χωρίς υγρό για 30 min
- Ιδανική για συνεχή χρήση
- Μεγάλο διάστημα συντήρησης
- Εύκολη συντήρηση
- Βελτιωμένη ψύξη κέλυφους
- Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
- Συμμορφώνεται με Recreational Craft Directive 94/25/EEC: (ISO 8846), (ISO 10133)
Model: 10-24901-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 20 mm (¾") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Γενικής Χρήσης |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 55 L/min |
| Amps | 8.5 A |
| Πίεση (psi) | - |