Αντλία Johnson Aqua Jet Max WPS 3.5 Uno - 12V
Κωδικός προϊόντος
1028502
Τιμή hellenicblue
535,72 €
Προτ. Λιανική
555,56 €
Μεσαίων απαιτήσεων μονάδα που αποτελείται από μια αντλία Aqua Jet WPS με διάφραγμα πέντε τμημάτων, ενσωματωμένο αεροκώδωνα 2L και φίλτρο. Ο σχεδιασμός της μονάδας επιτρέπει την κάθετη ή την οριζόντια εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά
- Αθόρυβη λειτουργία
- Διάφραγμα πέντε τμημάτων
- Ομαλή ροή
- Αυτόματη πλήρωση
- Εύκολη, χαμηλού κόστους συντήρηση
- Σύνδεση Quick-connect
- Ενσωματωμένος διακόπτης πίεσης
- Μεγάλη διάρκεια ζωής
Model: 10-13411-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") , 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 12 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 41 |