Αντλία Johnson Aqua Jet Max WPS 2.9 Uno - 24V
Κωδικός προϊόντος
1028501
Τιμή hellenicblue
508,93 €
Προτ. Λιανική
527,78 €
Μεσαίων απαιτήσεων μονάδα που αποτελείται από μια αντλία Aqua Jet WPS με διάφραγμα πέντε τμημάτων, ενσωματωμένο αεροκώδωνα 2L και φίλτρο. Ο σχεδιασμός της μονάδας επιτρέπει την κάθετη ή την οριζόντια εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά
- Αθόρυβη λειτουργία
- Διάφραγμα πέντε τμημάτων
- Ομαλή ροή
- Αυτόματη πλήρωση
- Εύκολη, χαμηλού κόστους συντήρηση
- Σύνδεση Quick-connect
- Ενσωματωμένος διακόπτης πίεσης
- Μεγάλη διάρκεια ζωής
Model: 10-13410-02
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") , 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 10 L/min |
| Amps | 3.2 A |
| Πίεση (psi) | 41 |