Αντλία Johnson Aqua Jet WD 5.2 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1028496
Τιμή hellenicblue
321,44 €
Προτ. Λιανική
333,33 €
Η νέα αντλία Aqua Jet με διάφραγμα πέντε τμημάτων η οποία είναι αθόρυβη και χωρίς παλμούς ακόμη και σε χαμηλές ταχύτητες, αποτελεί την τέλεια λύση αντλίας πίεσης νερού τόσο για τα μικρά και μεσαία σκάφη αναψυχής όσο και για τα εμπορικά σκάφη.
Χαρακτηριστικά
- Αθόρυβη λειτουργία
- Διάφραγμα πέντε τμημάτων
- Αυτόματη πλήρωση
- Εύκολη, χαμηλού κόστους συντήρηση
- Σύνδεση Quick-connect ή βιδωτού συνδέσμου
- Διακόπτης πίεσης
- Μεγάλη διάρκεια ζωής
Model:10-13407-07
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 2 m |
| Ροή Εξόδου | 20 L/min |
| Amps | 15 A |
| Πίεση (psi) | 70 , 5 Bar |