Αντλία Jabsco Maxi Puppy 3000 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1025712
Τιμή hellenicblue
467,83 €
Προτ. Λιανική
519,81 €
Η αντλία Maxi Puppy 3000 12V της εταιρείας Jabsco, αποτελείται από τον σκελετό ο οποίος είναι κατασκευασμένος από μπρούντζο και την ελαστική πτερωτή από νιτρίλιο. Η αντλία αυτή μπορεί να τοποθετηθεί σε οποιαδήποτε επίπεδη επιφάνεια. Φροντίστε η αντλία να βρίσκεται σε στεγνό και καλά αεριζόμενο χώρο στον οποίο να είναι εύκολη η πρόσβαση για οποιονδήποτε έλεγχο. Εάν τοποθετηθεί σε κάθετη θέση θα πρέπει ο προσανατολισμός του μοτέρ να είναι προς τα πάνω.
Model: 23610-3003
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm ( 1") , 1/2" BSP |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 44 L/min |
| Amps | 21 A |
| Πίεση (psi) | - |