Αντλία Jabsco 50200 Series 2A- 24V
Κωδικός προϊόντος
1026107
Τιμή hellenicblue
840,60 €
Προτ. Λιανική
934,00 €
Αντλία βαρέως τύπου από την εταιρεία Jabsco, της σειράς 50200. Το σώμα της αντλίας είναι κατασκευασμένο από ορείχαλκο και ο άξονας από ανοξείδωτο ατσάλι 316. Είναι εύκολη στην χρήση και τη συντήρηση. Η συγκεκριμένη αντλία μπορεί μέσω χειριστηρίου να τεθεί σε λειτουργία εκτός του μηχανοστασίου.
Χαρακτηριστικά
- Αυτόματη πλήρωση έως τα 4.5 m.
- Διαθέτει πτερωτή από νεοπρέν.
- Διαστάσεις: 23.9 x 15.3 x 17.8 cm
Model: 50200-2111
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1-1/2") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 4.5 m |
| Ροή Εξόδου | 195 L/min |
| Amps | 2.5 A |
| Πίεση (psi) | - |