Αντλία Jabsco 36800 Series , 20 psi - 12V
Κωδικός προϊόντος
1025949
Τιμή hellenicblue
726,45 €
Προτ. Λιανική
807,17 €
Αντλία χαμηλής πίεσης της σειράς 36800, από την εταιρεία Jabsco. Η συγκεκριμένη αντλία είναι κατάλληλη για συστήματα που απαιτούν συνεχή και ομαλή ροή. Μπορεί να εξυπηρετήσει ταυτόχρονα έως και τέσσερις εξόδους. Είναι αθόρυβη και ο σχεδιασμός του διαφράγματός της, της επιτρέπει να λειτουργεί στεγνή.
Χαρακτηριστικά
- Αυτόματη πλήρωση έως τα 1.5 m.
- Διαστάσεις: 25.1 x 16.5 x 21.3 cm
Model: 36800-0200
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm έως 16 mm (1/2" έως 5/8") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.5 m |
| Ροή Εξόδου | 12.5 L/min |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | 20 |