Αντλία Λυμάτων Whale Gulper Toilet - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006479
Τιμή hellenicblue
410,42 €
Προτ. Λιανική
465,33 €
Γνωρίστε την νέα σειρά αντλιών Gulper Toilet από την Whale οι οποίες καταλάμβανουν ελάχιστο χώρο και είναι είναι ιδανικές για στενά μέρη όπου δεν χωρούν άλλες αντλίες. Είναι ικανές να αντλήσουν λύματα που δεν έχουν υποστεί τεμαχισμό χωρίς τον κίνδυνο να κολλήσουν. Η περιστρεφόμενη κεφαλή τους επιτρέπει την εγκατάσταση σε δυσπρόσιτα σημεία ενώ η συντήρηση τους είναι εξαιρετικά εύκολη.
Model: BP2552B
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1 1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Αποβλήτων |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 17.5 L/min |
| Amps | 6.5 A |
| Πίεση (psi) | - |