Αντλία Cem 025 S/P - 400V
Κωδικός προϊόντος
1006442
Τιμή hellenicblue
593,00 €
Προτ. Λιανική
621,60 €
Αντλία CEM self-priming 025 BR 3-phase
- μοτέρ 440Watt
- 400Volt
- σώμα αντλίας από ορείχαλκο
- άξονας αντλίας ανοξείδωτος AISI 316
- για χρήση σε σεντίνες, μεταφορά υγρών (νερό, θάλασσα, diesel oil)
- παροχή 60l/min
- ικανότητα ανύψωσης (max head) 18m
- διαστάσεις (mm): 305x213x139
- βάρος: 9.2kg
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | CEM |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 mm (1'') |
| Τάση | 230V/400V |
| Χρήση Αντλίας | Γενικής Χρήσης |
| Ανύψωση | 18 m |
| Ροή Εξόδου | 60 L/min |
| Amps | 2.2 A |
| Πίεση (psi) | - |