Σύστημα απορροής υδάτων Attwood 750 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006504
Τιμή hellenicblue
144,72 €
Προτ. Λιανική
160,80 €
Δοχείο συλλογής υδάτων
- Κατάλληλο για νερά ντους, νιπτήρων κλπ
- Περιέχει αυτόματη αντλία σεντίνας Attwood
- Διαθέτει φίλτρο που καθαρίζεται εύκολα
- Εισαγωγές διαμέτρου Φ: 3/4'' - 1'' - 1 1/8'' - 1 1/2"
- Εξαγωγή διαμέτρου Φ: 3/4''
- Διαστάσεις: 330x186x111mm
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Attwood |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.5 m |
| Ροή Εξόδου | 41 L/min |
| Amps | 2.5 A |
| Πίεση (psi) | - |