Αντλία Σεντίνας Seaflo 06 Series 1100 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027810
Τιμή hellenicblue
23,87 €
Προτ. Λιανική
27,28 €
Η αυτόματη αντλία σεντίνας της σειράς 06 της εταιρείας Seaflo έχει δυνατότητα άντληση 1100 GPH (4163 LPH). Διαθέτει αισθητήρα,ο οποίος ενεργοποιεί την αντλία όταν ανιχνεύει την αύξηση της στάθμης του νερού και απενεργοποιείται όταν το νερό αφαιρεθεί.
- Διαστάσεις (Υ x Π): 11.6 x 9.2
Model: SFBP1-G1100-06
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 29 mm (1 1/8”) |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.7 m |
| Ροή Εξόδου | 72 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | - |